Украинская строительная експертиза - команда профессионалов

ТОВ «Українська будівельна експертиза» Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України надано право на здійснення комплексної експертизи проектів будівництва та його включено до «Переліку експертних організацій» за «Критеріями, яким повинні відповідати експертні організації, що здійснюють експертизу проектів будівництва», вста¬нов¬леними наказом Мінрегіону від 23.05.2011 р. № 53 (вище¬зазначений Перелік оприлюднений на офіційному сайті Мінрегіонбуду www.minregionbud.gov.ua).
«Українська будівельна експертиза» має у своєму складі висококваліфікованих, глибоко обізнаних фахівців, з великим практичним досвідом, знанням чинних норма¬тивних документів, які на високому професійному рівні здійснюють експертизу проектів будівництва, що належать до I – V категорій складності, будь-якої загальної кошторисної вартості, в т. ч. понад 100 млн грн, в різних галузях економіки, за всіма напрямками будівництва (крім об’єктів вугільної промисло¬вості, дорожнього будівництва та атомної енергетики і об’єктів, що споруд¬жуються за рахунок бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, а також кредитів, наданих під державні гарантії).
Усі експерти на високому фаховому рівні здійснюють експертизу проектної документації за напрямками:
    забезпечення механічного опору та стійкості (міцності, надійності, довго¬вічності) будинків і споруд;
    дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки;
    забезпечення безпеки життя і здоров’я людини;
    захист навколишнього природного середовища;
    забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення;
    забезпечення безпеки експлуатації та вимог охорони праці;
    забезпечення захисту від шуму;
    забезпечення економії енергії;
    експертиза кошторисної частини проектної документації.
ТОВ «Українська будівельна експертиза» також здійснює надання консал¬тингових послуг у сфері будівництва з дотриманням вимог законодавства, державних будівельних норм, стандартів і правил.
Запрошуємо учасників будівельної галузі до продуктивного співробітництва!


Контакти

01133, м. Київ, вул.
Є. Коновальця, буд. 44-Б,
4 поверх

телефон:
+38 (044) 285-40-84
+38 (044) 285-55-87,
факс:
+38 (044) 285-55-82

mail@ubte.com.ua